Description
Op eigen grond, een keurig onderhouden 4 kamer appartement van circa 84m² gelegen op de 3e etage in van een kleinschalig complex in Amsterdam-Osdorp. Het appartement heeft een balkon op het zonnige zuiden. Het complex wordt uitstekend onderhouden en beschikt over een lift. In de buurt kunt u uw auto nog gratis parkeren. Met tram 17 of 1 bent u in no-time in de stad of op het Centraal Station.
Indeling:
Het complex beschikt over een representatieve en besloten entree met intercom installatie, een lift, een trappenhuis en toegang naar de berging.
Op de 3e woonlaag betreedt u het appartement en komt u binnen in een hal; van hier heeft u toegang naar de drie slaapkamers, een apart toilet, de badkamer en een ruime woonkamer met half-open keuken en toegang tot het balkon. In de hal treft u ook een berging aan waar thans de cv ketel staat opgesteld. Er bestaat de mogelijkheid om de wasmachine-aansluiting hier naartoe te verplaatsen.
De 3 slaapkamers zijn van volwaardig formaat. De woonkamer is ruim opgezet met direct toegang tot de keuken en het ruime balkon. De woonkamer heeft aan 3 zijden ramen voor extra veel lichtinval.
Het balkon is ruim, gelegen op het zuid/westen en waar je met 4 personen heerlijk kan genieten.
De nette L-vormige keuken is voorzien van een vaatwasser, 4 pits gaskookplaat, oven en afzuigkap.
De badkamer is netjes en voorzien van een moderne wastafel, inloopdouche en de opstelplaats voor de wasmachine.
Bereikbaarheid:
Het complex is gelegen centraal in Osdorp in de nabijheid van winkels, scholen, uitvalswegen en openbaar vervoer. Er zijn voldoende gratis parkeermogelijkheden. Voor de deur vind u de halte van diverse busverbindingen (richting Schiphol) en op loopafstand de halte van tramlijn 17 en 1, die u binnen circa 20 minuten naar het centrum van Amsterdam brengt. Reizen per auto gaat ook uitstekend vanaf dit appartement. Binnen enkele minuten bereikt u al de belangrijkste uitvalswegen zoals de A4, A5, A9 en de A10.
Omgeving:
Het complex is gelegen aan de winkelstraat Tussen Meer met diverse buurtwinkels; ideaal om snel 'even' wat kleine boodschappen te doen.
Op korte loopafstand bevindt zich winkelcentrum Osddorpplein; hèt winkelgebied van Osdorp met diverse winkels, te weten; Albert Heijn, Dirk van den Broek, Hema, Kruidvat, Etos, Zeeman, C&A , Douglas, H&M, Galll&Gall en nog veel meer.
Recent is op het Osdorpplein het hippe WestMarket geopend; een overdekt winkelcentrum met diverse winkeltjes , een Foodcourt en ook de grote outletwinkel TKMaxx. Op korte afstand ligt ook industrieterrein Keurenplein met onder andere een Mediamarkt, GStar, Nikestore, Action en Praxis.
Zoekt u ontspanning en rust dan bereikt u binnen circa 20 minuten lopen het recreatiegebied Sloterplas met het Sloterpark, Zwembad Sloterparkbad, een jachthaven en een in 2016 nieuw aangelegd stadsstrand. Voor overige waterrecreatie is het Nieuwe Meer ook zeer geschikt en iets verder maar zeker goed bereikbaar per fiets liggen Spaarnwoude en het Amsterdams Bos.
Aan de Sloterplas liggen een paar cafés/restaurants en er tegenover ligt voor de cultuurliefhebbers Theater de Meervaart. Uitgaan kan uitstekend dicht bij huis en is op nog geen 5 minuten lopen bereikbaar.!
Wat u ook wilt weten:
- Het appartement staat op eigen grond!
- Servicekosten bedragen €145,- per maand; dit is voor de opstal/glasverzekering, reserveringen voor groot
onderhoud, schoonmaak van de gemeenschappelijke ruimten, diverse onderhoudscontracten en administratiekosten.
- Actieve VvE met professioneel beheer te weten administratiekantoor VVENL.
- Verwarming via HR CV ketel
- Gratis parkeren op de openbare weg
- Eigen berging op de begane grond
- De woning wordt 'as is' verkocht
- Oplevering in overleg/ kan snel
Read full description